Google-новини: у Chrome OS з’явилися віртуальні робочі столи

В оновленні також з’явився доступ до Google Assistant і інші нововведення.

У Chrome OS додана базова функція, яка вже протягом багатьох років доступна користувачам інших комп’ютерних платформ: віртуальні робочі столи. У Chrome OS 76 ця функція називається Virtual Desks. Як і в інших ОС, вона дозволяє організовувати робочий простір, моментально перемикаючись в новий контекст, наприклад, розділяючи роботу і домашні завдання, підготовку документів і розваги і т. д.

В оновленні також з’явився доступ до Google Assistant. До помічника можна звернутися з фразою Hey Google або натиснувши його логотип в ланчері, щоб поставити питання, встановити нагадування, включити відтворення або виконати інше завдання.

Крім того, з’явився простий спосіб управління звуком — для доступу до повного меню досить клацнути в нижній правій частині екрану (де годинник). Інша цікава функція – Automatic Clicks – стане в пригоді користувачам з обмеженими фізичними можливостями: вона дозволяє виконати дії, що відповідають клацанню лівої чи правої кнопки тачпада або миші, подвійному натисканню кнопки миші, перетягуванню або прокручуванню, фактично не натискаючи на кнопки.

Джерело: ixbt.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*