Royal Caribean Cruises програла спір за домен RCC.com

Велика круїзна компанія Royal Caribbean Cruises подала в ВОІВ скаргу на кіберсквотинг з вимогою передати їй права на домен RCC.com.

Цей випадок не зовсім схожий на звичайні спроби компаній відібрати найдорожчий домен через скаргу в ВОІВ. Компанія довгий час користувалася доменом RCCL.com і не претендувала на більш короткий домен, що повністю співпадає з абревіатурою компанії.

Домен RCC.com належить доменному брокеру Джеймсу Буту, який спеціалізується з трибуквених іменах, і вже продав більше 250 таких доменів. Домен RCC.com також був їм придбаний раніше для подальшого перепродажу.

На домен RCC.com часто помилково відправлялися поштові повідомлення, які були призначені Royal Caribbean Cruises. Джеймс Бут переадресовував всі ці листи на справжню пошту компанії.

Але недавно Бут, як він сам пізніше сказав, зробив “не дуже обдуману пропозицію”. Він запропонував Royal Caribbean Cruises придбати RCC.com, сказавши, що домен скоро буде проданий, а новий власник, можливо, не стане переадресовувати листи, що потрапили до нього помилково. Також він зазначив, що клієнти будуть незадоволені тим, що вони не отримають відповіді на свої листи, більш того – їх особисті дані можуть потрапити до шахраїв.

Royal Caribbean Cruises відповіла на це скаргою в ВОІВ, так як пропозиція купити найдорожчий домен, що співпадає торгової марки, звичайно кваліфікується як кіберсквотинг. Але комісія ВОІВ не виявила у Джеймса Бута бажання використовувати чужий товарний знак і відмовилася передавати позивачу права на домен RCC.com.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*