Зловмисники пропонують безкоштовний інтернет від імені WhatsApp

На честь 10-річчя месенджера WhatsApp шахраї відправляють користувачам неправдиві повідомлення від імені компанії. Про це заявили представники ESET – фірми, яка займається розробкою антивірусного програмного забезпечення.

Повідомляється, що співробітники ESET отримали фейкове повідомлення від WhatsApp, що пропонує 1 тис ГБ безкоштовного інтернету в честь ювілею WhatsApp. З огляду на те, що месенджер часто відправляє подарунки лояльним користувачам, багато людей можуть попастися на прийом шахраїв.

Щоб скористатися «акцією», необхідно перейти за вказаним в повідомленні посиланням, яке не має ніякого відношення до офіційного домену WhatsApp. Однак враховуючи те, що чимало компаній як і раніше проводять свої рекламні акції через сторонні організації – не дивно, що користувачі відгукуються на пропозицію хакерів.

Після переходу за посиланням користувача перекидає на сайт, де йому пропонується відповісти на питання, а потім розіслати «акційне» повідомлення 30 іншим користувачам WhatsApp, щоб отримати право на знижку.

Згідно ESET, шахраї не застосовували шкідливого ПО, а просто використовували зростаючу активність на їхньому сайті для збільшення підроблених кліків на рекламні кампанії, від яких тепер отримують відсоток з доходу. Крім WhatsApp, на сайті зловмисників також представлені фейкові кампанії Adidas, Nestle і Rolex.

Джерело: psm7.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*