Microsoft дозволить оновлювати Windows 10 у новий спосіб

У наступній тестовій збірці Windows 10 з’явиться нова можливість. Користувачі зможуть оновлювати операційну систему через меню BootUX за допомогою даних, які зберігаються в хмарі. Ця функція буде додана в збірку з номером 18950, доступ до якої отримають учасники програми Windows Insider.

У BootUX буде кілька опцій, в тому числі скидання операційної системи та її перевстановлення з локального носія, а також відновлення з використанням даних, збережених в хмарі. У першому випадку користувач отримає чисту операційну систему, яку доведеться налаштовувати заново, а в другому все настройки і деякі встановлені додатки будуть автоматично відновлені. Це нововведення насамперед націлене на користувачів, які готуються до випуску Windows Core OS (версії Windows 10 з мінімальними можливостями кастомізації і налаштувань), але воно також може з’явитися в повноцінних збірках Windows 10 для приватних і корпоративних користувачів.

Меню BootUX є в просунутих опціях завантаження, які відображаються в разі виникнення проблем при запуску Windows. Зараз за допомогою цього меню можна запускати Windows 10 в безпечному режимі для відновлення пошкоджених системних файлів.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*