Розіграш з підробленим доменом мало не обійшовся в 150 тисяч доларів

Американець Джошуа Геральд вирішив розіграти своїх друзів, опублікувавши фальшиву новину про свій арешт. Для цього він зареєстрував підроблений домен, що повністю імітує місцевий новинний портал, на якому і була розміщена “новина”.
Посилання на цей сайт було розіслано всім друзям Джошуа. Однак сайт вийшов далеко за межі його кола друзів в соціальних мережах. Пранк став вірусним, і підроблений сайт стали відвідувати тисячі людей.
В результаті з Геральдом вийшло на зв’язок керівництво місцевого новинного каналу WBNS-10TV, фейкову копію сайту якого він зробив. Воно вимагало негайно передати йому домен. Однак все виявилося не так просто. Джошуа зареєстрував домен у Go Daddy, де за умовами реєстраційної угоди трансфер домена можливий не раніше, ніж через 60 днів після реєстрації.
Але представника ЗМІ це не переконало, і він сказав, що подасть на Джошуа Геральда в суд і зажадає компенсацію в розмірі 150 тисяч доларів. Джошуа довелося припинити свій розіграш раніше, ніж планував він сам.
Його знайомі сказали, що це був самий геніальний пранк, з яким вони зустрічалися, але жартувати подібним чином було не дуже розумною ідеєю.
Так чи інакше, повістки до суду Джошуа все ж не дочекався, і він відчув величезне полегшення, коли йому вдалося позбутися свого домену.
Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*