Вже десята частина делегованих доменів-брендів залишена за непотрібністю

Зберігається тенденція відмови компаній від використання доменів-брендів, отриманих ними під час першого етапу програми нових доменів ICANN. Стало відомо, що ще дві компанії звернулися до корпорації ICANN з проханням про розірвання контрактів та заявами про відмову від використання делегованих доменів. Перша з них – американська консалтингова та аналітична компанія Dun&Bradstreet Corporation. Вона так і не почала використання отриманого нею домену .DUNS.

Другий випадок більш примітний – і більш сумний. Австралійська страхова компанія iSelect відмовилася від свого домену .ISELECT. При цьому австралійські страховики якраз намагалися знайти своєму домену застосування. У доменній зоні зареєстровано, за останніми оцінками, понад 90 імен, що зовсім немало для домену-бренду. Втім, більшість зареєстрованих доменів служили лише для переадресації на різні сторінки головного сайту компанії на домені iselect.com.au. Очевидно, в iSelect визнали таке використання недоцільним, а іншого так і не знайшли.

Таким чином, число «відмовних» доменів досягло вже 52, і майже всі вони є доменами-брендами. Ресурс Domain Incite звертає увагу на те, що більше 10% всіх доменів-брендів, делегованих починаючи з 2012 року, виявилися в підсумку не затребувані своїми власниками.

Джерело: cctld

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*