Facebook готовий переглянути норми цензури “голих фотографій”

Скандально відомий американський фотограф Спенсер Тунік повідомив на своїй сторінці в Facebook, що незабаром адміністрація цієї соціальної мережі перегляне правила публікації зображень оголеної натури. За словами Туніка, після влаштованої ним масової фотосесії в Нью-Йорку проти заборони на публікацію зображень жіночих сосків в Instagram і Facebook, National Coalition Against Censorship (NCAC) повідомила його про готовність керівництва цих соцмереж до обговорення проблеми і перегляду правил цензури.

За відомостями NCAC, в компанії Facebook готові зважати на інтереси художників і фотографів, які страждають через неможливість публікувати свої роботи в соцмережах. Свою публікацію з цього приводу Тунік проілюстрував фотографією безлічі оголених людей, по закінченні доби після публікації цей знімок не був заблокований адміністрацією Facebook (втім, жіночі соски на знімку не показані).

До сьогоднішнього дня прагнення адміністрацій Facebook і Instagram до забезпечення безпеки користувачів і недопущення поширення матеріалів, які можуть когось образити, викликало не тільки розуміння, але і роздратування з боку учасників цих соціальних мереж. Найчастіше блокувалися акаунти користувачів, які публікують художні твори (репродукції картин, фотографії), на яких зображено голе тіло.

Навесні 2015 року Facebook і Instagram ввів уточнені норми, що стосуються зображень оголеного тіла. У правилах Facebook сказано, що показ наготи обмежується, оскільки деякі учасники глобального співтовариства можуть негативно сприймати подібні зображення “через їх культурних традицій або віку”. У розділі “Зображення оголеного тіла” сказано: “Ми видаляємо фотографії людей, на яких показані геніталії або повністю голі сідниці. Ми також обмежуємо деякі зображення жіночих грудей, якщо на них видно соски, але ми завжди дозволяємо публікувати фотографії жінок, які годують груддю, або знімки після мастектомії. Ми також дозволяємо публікувати фотографії картин, скульптур та інших творів мистецтва з оголеними фігурами. Є обмеження показу наготи і сексуальної активності, якщо мова не йде про матеріали, що публікуються в освітніх, гумористичних або сатиричних цілях. Заборонені явні зображення статевих зносин. Деякі детальні словесні описи статевих актів також можуть бути видалені “.

Джерело: newsru.co

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*