Мем “Окей, бумер” розходиться по доменних зонах

Останнім часом величезну популярність набрав мем “Ok boomer”. Ця фраза стала універсальною відповіддю молоді на повчання і критику з боку старшого покоління. Також її використовують, якщо хочуть підчепити в суперечці більш старшого опонента. І доменна індустрія не залишилася осторонь.

Минулого тижня домен OKBoomer.com був проданий на аукціоні за $10 050. Фраза “Ok boomer” зараз зареєстрована в 60 доменних зонах: okboomer.app, okboomer, shop, okboomer.space і т.д. Іноді зустрічаються складні доменні імена з мемом: iamanokboomer.com, okboomervssnowflakes.com, okboomertv.com і багато інших. За останні 30 днів зареєстровано понад 200 доменів на цю тему.

Це не перший вірусний мем в доменній індустрії. У 2017 році неіснуюче слово “covfefe”, помилково вийшов з-під пера Дональда Трампа, було зареєстровано в 232 доменних зонах. На поточний момент доменне ім’я “covfefe” зареєстровано в 99 зонах, причому деякі домени були зайняті в останній місяць. Власник домену covfefe.com виставив його на продаж за $100 000, проте покупця не знайшлося досі. Рівно за ту суму продає домен Okboomer.com його новий власник.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*