У Давосі протестували проти продажу .ORG

Виконавчі директори десяти міжнародних неурядових організацій опублікували відкритий лист, в якому закликали лідерів Internet Society (ISOC) і ICANN відмовитися від продажу домену верхнього рівня .ORG приватній інвестиційній компанії Ethos Capital.

Серед тих, хто підписав документ керівники Greenpeace International, Human Rights Watch, Міжнародної конфедерації профспілок, Amnesty International, 350.org, Transparency International, Access Now, Sierra Club, Американського союзу цивільних свобод (ACLU), Consumer Reports і Color of Change. Лист було офіційно опубліковано в Давосі на Всесвітньому економічному форумі.

Спільнота .ORG та інші зацікавлені сторони по всьому світу рішуче протестують проти продажу популярного домену, зокрема через недостатню прозорість угоди і відсутності гарантій збереження стабільності, безпеки та доступності домену.

Майже 700 організацій і понад 20 тис. чоловік підписалися під петицією SaveDotOrg, що закликає заборонити продаж домену.

Група американських законодавців також закликала ICANN заблокувати продаж, оскільки він не відповідає суспільним інтересам.

Джерело:

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*