Жонглер поліпшив свій бізнес за допомогою доменів

Відомий жонглер Нільс Дуінкер розповів про те, як доменні імена допомогли його бізнесу вийти на новий рівень.

Нільс Дуінкер на сьогоднішній день вважається одним з кращих жонглерів світу. Він – семиразовий рекордсмен книги рекордів Гіннеса. Його основний рід діяльності – виступи на різних заходах, на які його запрошують.

Однак працюючи з клієнтами, він часто стикався з проблемою через своє ім’я (Niels Duinker), яке багато хто не міг написати без помилок. Як наслідок – його не могли знайти в Інтернеті, що призводило до зриву замовлень. Тоді Нільс вирішив придбати доменні імена, які дадуть можливість зв’язатися з ним в мережі без труднощів.

Він придбав домен ComedyJuggler.com за $ 3 500. Цей домен став його візитною карткою в мережі. Якщо на якийсь захід шукають коміка-жонглера, то цей домен відразу з’явиться в результатах пошуку. Інший домен, який він придбав – JugglingWorkshop.com. Один з напрямків роботи Нільса Дуінкера проведення заходів з тімбілдінгу, на яких всі учасники вчаться жонглювати.

Дуінкер сказав, що після придбання доменів його бізнес пішов в гору. Також він зазначив, що його колеги були здивовані його досягненнями і питали, як йому вдалося отримати такі домени. Зрозуміло, будь-який інший жонглер міг зробити це раніше, але чомусь нікому не спало це на думку.

Таким чином грамотне використання доменів дозволяє просунуться представникам рідкісних професій. Доменні імена, пов’язані з їх сферою діяльності, можуть бути недорогими або взагалі не зареєстрованими.

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*