Facebook представив друге покоління власних гаджетів

Соцмережа Facebook представила три нові моделі Portal – лінійки розумних домашніх пристроїв. Два гаджета Portal і Portal Mini є смарт-дисплеями для відеодзвінків, третій Portal TV – призначений для телевізору.

10-дюймовий дисплей Portal є редизайном моделі попереднього року, Portal Mini – його 8-дюймова версія. Обидва пристрої можуть бути орієнтовані в стандартному портретному режимі у вигляді рамки зображення або горизонтально в альбомному режимі. Однак, як і модель 2018 року Portal Plus, повертати розумні дисплеї доведеться вручну.

Нові розумні пристрої отримають підтримку WhatsApp для дзвінків і відеочату, функцію перегляду «картинка в картинці», завдяки якій користувач і його співрозмовник зможуть одночасно переглядати відео на Facebook Watch. Facebook також розширив своє партнерство з компанією Amazon, тому нові гаджети будуть підтримувати помічника Alexa і додаток Amazon Prime Video.

З особливостей Portal TV – це пристрій для відеодзвінків використовує технологію Smart Camera від Facebook для панорамування і масштабування, що дозволяє йому фокусуватися на людях під час розмови навіть якщо вони переміщаються по кімнаті. До того ж, протягом відеодзвінка гаджет дозволяє застосовувати різні ефекти доповненої реальності до свого обличчя і голосу. Portal TV підтримує стрімінгові сервіси і канали Amazon Prime Video, Showtime і CBS All Access.

Нові дисплеї Portal почнуть надходити в продаж 15 жовтня, Portal TV – 5 листопада. Вартість Portal – $179, Portal Mini – $129, Portal TV – $149. Також повідомляється, що Facebook розширить кількість країн, де можна буде придбати пристрої. Так, крім США і Канади, продукти лінійки Portal тепер будуть доступні в Австралії, Новій Зеландії, Великобританії, Франції, Італії та Іспанії.

Джерело: psm7.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*