GitHub блокує копії скандального додатку, який «роздягає» людей на фото

GitHub, веб-сервіс для розробки програмного забезпечення, блокує код додатку DeepNude, який створює глибинні фейки, «роздягаючи» людей на світлинах. 

За допомогою DeepNude будь-який бажаючий може роздягнути жінку по фотографії. Для цього в додатку використовують технології нейронної мережі.

Хоча творці додатку недавно оголосили про закриття сервісу, у мережі почали поширюватися його копії.

У GitHub заявили, що такі додатки порушують правила щодо «непристойного контенту», і їхні коди було видалено у кількох сховищах, в тому числі керованих творцем додатку-оригіналу. Перша версія додатку була у вільному доступі лише кілька тижнів, після чого розробник заявив, що «суспільство ще не готове» до такого контенту, і додаток можуть використовувати в дискредитуючих цілях. Він також заявив, що зробив цей експеримент з цікавості. “Я не вуайеріст. Я технологічний ентузіаст, – сказав він. – Нещодавно я засвоїв неприємний фінансовий урок з інших стартапів. Цей алгоритм дає економічну віддачу. Ось чому я створив DeepNude. ”

Водночас розробник DeepNude раніше заявив, що «більше не має сенсу приховувати вихідний код програми» і оприлюднив його на GitHub. Причину публічного оприлюднення коду розробник бачить у тому, що схема, за якою працював додаток, може «бути корисною для дослідників і розробників, що працюють в інших областях, таких як мода, кіно і створення візуальних ефектів».

Проте у GitHub, де розмістили код, повідомили, що це порушує правила конфіденційності, тому його видаляють. В той же час журналісти The Verge писали, що деякі копії додатку все ще доступні, в тому числі на GitHub.

У виданні уточнюють: фактично не існує методу, який би повністю зупинив поширення таких додатків, проте заборона GitHub може справді ускладнити поширення такого роду додатків, а алгоритм створення нових додатків буде складніше повторити.

Джерело: ms.detector.media

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*