Google пообіцяла, що Fuchsia не замінить Android

Проект операційної системи Fuchsia, який Google розвиває вже більше трьох років, весь цей час залишався чимось дивним і незрозумілим. Незважаючи на те що ми вже бачили скріншоти інтерфейсу ранньої альфи ОС, проаналізувати її функціональні можливості не вдавалося. Все, що нам було дозволено знати це те, що вона побудована на ядрі Magenta, а не Linux, і здатна працювати на пристроях з самих різних сегментів, по суті, замінивши собою і Android, і Wear OS, і Chrome OS . Але Google спростувала цю інформацію.

За словами Хіроші Локхаймера, віце-президента Google по розробці Android і Chrome OS, проект Fuchsia є не більше ніж експериментом. На Fuchsia розробники компанії випробовують нові функції для діючих операційних систем і не мають наміру замінити їх чимось одним. А здатність Fuchsia забезпечувати роботу самих різних пристроїв пов’язана виключно з зручністю роботи з нею. Словом, підкреслив Локхаймер, Fuchsia – це універсальна майданчик для тестів і не більше того.

«Fuchsia дає нам можливість по-новому поглянути на те, якою може бути операційна система, – заявив Локхаймер в інтерв’ю The Verge. – Але Fuchsia для нас – це лише можливість вивчати операційну систему, а згодом застосовувати отримані знання при роботі з іншими нашими продуктами».

Слова Локхаймера, ймовірно, розчарують тих, хто чекав, що Android з усіма його недоліками, нарешті, буде замінений більш просунутою в технічному плані операційною системою під назвою Fuchsia. З іншого боку, прагнення Google продовжувати розвивати Android, а не кидати його, коли платформа стала по-справжньому зручною і працездатною, заслуговує на повагу. Те ж саме можна сказати і про Chrome OS, в розробку якої пошуковий гігант вклав не один мільйон доларів.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*