Google представила масштабне оновлення Google Maps

Сьогодні сервісу Google Maps виповнюється рівно 15 років. Google запустила його в лютому 2005 року. За цей час Google Maps розвинувся до такого ступеня, що сьогодні саме його вважають еталоном картографічного сервісу. В честь ювілею Google випустила масштабне оновлення, що включає редизайн та кілька нових функцій.

Як змінювався логотип Google Maps

Логотип Google Maps для Android Google перемалював з нуля, прибравши перетини маршрутів на фоні і залишивши тільки шпильку, яку зазвичай використовують для вказівки конкретного місця розташування. Правда, тепер вона пофарбована не в червоний колір, а в фірмові кольори Google (червоний, синій, блакитний, жовтий і зелений). Навряд чи це зіграє якесь значення для користувачів, проте таким чином розробники підкреслили значущість поновлення.

Внутрішнє оформлення Google Maps теж зазнало змін. Тепер в нижній частині екрану до вкладок «Що поруч?», «Регулярно» додалися «Новини» для пошуку відгуків про заклади і рад місцевих експертів про те, куди варто навідатися, і «Додати», який дозволяє додавати місця, відсутні на карті, знімки та інші дані. А замість варіанту «Для вас» з’явився варіант «Збережено». В результаті вийшов вже не картографічний сервіс, а справжнісінька платформа, що забезпечує можливість швидкого і зручного дослідження знайомих і незнайомих місць.

Громадський транспорт в Google Maps

Однак на цьому Google не зупинилася. Розробники компанії, з огляду на важливість громадського транспорту для більшості регіонів, вирішили розширити функцію спостереження за ним. Тепер Google Maps будуть сповіщати про заповнюваності, щоб дати людям уявлення про те, яким видом транспорту краще скористатися в даний момент, а також про внутрішній мікроклімат. Так користувачі зможуть зрозуміти, у що краще одягнутися перед виходом в залежності від того, куди вони йдуть і як багато часу проведуть в транспорті, в якому може бути як жарко, так і холодно. Ці та багато інших дані будуть формуватися на основі відгуків самих користувачів по аналогії з відомостями про пробки, швидкісні обмеження і т.д.

Також розробники пообіцяли в майбутньому продовжити вдосконалювати функцію Live View, яка з’явилася в Google Maps в 2019 році і призначалася для допомоги в орієнтуванні на місцевості шляхом вказівки напряму в AR. Вони почнуть тестувати нові можливості протягом найближчих декількох місяців. Однак, що саме це будуть за можливості і коли вони з’являться в релізній версії Google Maps, взказано не було.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*