Google роздавав гроші перехожим за дозвіл зробити фото

Компанія Google випустила на вулиці Нью-Йорка кілька команд співробітників, які в обмін на згоду випадкового перехожого зробити знімок на селфі-камеру смартфона давали йому подарунковий сертифікат Amazon або Starbucks вартістю $5.

Експертів така щедрість, втім, спантеличила ненадовго. У компанії незабаром підтвердили, що вулична фотосесія потрібна розробникам, щоб довести до розуму нову систему розпізнавання осіб. Її планують презентувати разом зі свіжим смартфоном компанії Pixel4.

У Google хочуть значно вдосконалити існуючі аналоги, на кшталт FaceID. Тому поєднали роботу системи розпізнавання з датчиком руху. Суть в тому, щоб розблокування включалося без необхідності натискати якісь кнопки, як це працює в iPhone. Як тільки людина робить характерний рух, підносячи смартфон на-віч, система повинна автоматично включитися і відсканувати обличчя господаря. Той же датчик буде відповідати і за роботу системи управління жестами.

Однак, кажуть, що нинішні алгоритми все ще досить часто приймають, наприклад, темношкірих жінок за чоловіків. Та й з визначенням статі світлошкірих людей теж все не так уже й гладко. Для того-то компанії і знадобився додатковий портфоліо знімків звичайних перехожих.

До слова, система розблокування смартфона по обличчю у випадку з Google не буде відправляти ніякі дані на сервера компанії. Вся необхідна інформація буде зберігатися в чіпі безпеки Titan M.

Джерело: ubr.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*