Google закликає всіх оновити свій браузер через чергову небезпеку

Команда безпеки браузеру Google Chrome заявила, що знайдені дві нові уразливості, які дозволяють хакерам виконувати довільний код на заражених пристроях.

Одна з вразливостей існує в аудіо-компоненті браузера (CVE-2019-13720), а інша – в бібліотеці PDFium (CVE-2019-13721). Ця проблема зачіпає три основні версії платформ: Windows, macOS і GNU/Linux.

Обидві ці уразливості дозволяють хакерам виконувати довільний код у браузері Chrome, отримувати конфіденційну інформацію і навіть обходити несанкціоновані механізми безпеки хоста для повного маніпулювання комп’ютером.

Уразливість CVE-2019-13720, за словами Касперського, вже використовувалася хакерами для проведення атак на корейський сайт і розміщення там сценарію js.

У цій атаці код експлойта зібрав в собі багато налагоджувального коду, який забезпечує відсутність належної синхронізації між двома потоками, викликаючи помилку, через яку зловмисник і зміг отримати доступ до комп’ютера, а після – запустити необхідний код.

В даний час Google випустила екстрене виправлення для цих двох вразливостей. Стабільна версія браузера Chrome була оновлена ​​до 78.0.3904.87. Рекомендується, щоб всі користувачі Google Chrome оновили браузер до останньої версії якомога швидше.

Джерело: prostomob.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*