Instagram почне видаляти рекламу вейпів, сигарет і зброї

Для реклами алкоголю і дієтичних добавок соцмережа введе обмеження.

Instagram посилює правила платного просування певних товарів і послуг. У середу, 18 грудня, компанія оголосила, що має намір почати активно боротися з рекламою тютюнових виробів, зброї і товарів для вейпінгу.

«Брендований контент, що рекламує такі товари, як вейпінг, тютюнові вироби та зброю, заборонений, – заявили в Instagram. – Наша рекламна політика давно забороняє рекламу цих продуктів, і вже в найближчі тижні ми почнемо діяти».

Крім того, соцмережа збирається суворіше регулювати рекламу алкоголю і дієтичних добавок, пред’являти до неї особливі вимоги.

«Брендований контент, що рекламує такі товари, як алкоголь або дієтичні добавки, вимагатиме особливих обмежень. Ці правила вступлять в силу в наступному році», – відзначили в Instagram.

На той час для рекламодавців на платформі планують розробити спеціальні інструменти, які допоможуть їм дотримуватися нових правил – наприклад, обмежувати аудиторію певної реклами за критерієм віку.

У той же час компанія повідомила про ще одне нововведення для бізнесу. Торговий майданчик Brand Collabs Manager, який допомагає співпраці брендів з авторами контенту і раніше був доступний тільки на Facebook, тепер відкритий і для деяких користувачів в Instagram.

Джерело: tk.media

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*