Instagram запустив власний відеосервіс на зразок TikTok

Наразi cервіс почав роботу в Бразилії, а згодом пошириться по всьому світу.

Соціальна мережа Instagram випустила аналог китайського сервісу TikTok. Нова функція в Stories дозволяє записувати 15-секундні ролики, накладаючи на них музику і ефекти.

При створенні роликів користувачі Instagram зможуть запозичувати музику з інших відео, як і в TikTok. Наприклад, знайти аудіо за хештегом або вибрати з колекції Facebook. Готовими відео можна буде ділитися з усіма підписниками, «найкращими друзями» або в публічному розділі. Найпопулярніші ролики будуть відображатися в спеціальній вкладці.

«Я думаю, що Musically і сам TikTok заслуговують похвали за популяризацію цього формату», – зазначив директор з продукту Instagram Роббі Стейн. TechCrunch пише, що майже те ж саме засновник Instagram Кевін Сістром говорив про Snapchat перед тим, як його соцмережа запустила формат Stories.

«Немає двох однакових продуктів. Зрештою обмін відео з музикою – досить універсальна ідея, і ми думаємо, що в її використанні може бути зацікавлений кожен. Основну увагу ми приділили тому, як зробити цей формат унікальним по-своєму», – додав Стейн.

Рік тому сервіс по типу TikTok запустила компанія Facebook, яка володіє Instagram. Корпорація створила додаток Lasso, де користувачі можуть записувати пісні під фонограму і обмінюватися 15-секундними роликами. Авторизуватися в Lasso можна через Instagram або Facebook.

У жовтні цього року Bloomberg з посиланням на дані сервісу аналітики мобільних додатків Sensor Tower повідомив, що з моменту запуску TikTok скачали 1,45 млрд раз.

Джерело: forbes