«Iнтернет-археологи», які відшукують цікавий контент у найглибших закутках YouTube

Якщо ви проводите багато часу в мережі, то знаєти, що YouTube може бути джерелом блискучих відео, особливо якщо гарненько та глибоко в ньому покопатися. Це місце називається Deep YouTube.

Але у більшості немає вільних годин для блукання по закутках. І їм може бути важко знайти щось крім вірусних відео, реклами і т.п. Кожну хвилину на YouTube завантажують майже 100 годин відео. Величезний об’єм вмісту означає, що більшість кліпів миттєво стають приреченими на забуття.

Але відтепер можна не впадати у відчай, якщо ваші ролики ніхто не дивиться. Reddit/r/DeepIntoYouTube став святилищем для диваків на YouTube, які в іншому випадку знемагали б в анонімності. Завдяки цьому сабреддіту  набагато легше знайти відеоролики, які ховаються під глянсовою, підтримуваною рекламою поверхнею YouTube. Відео, знайдені в r/deepintoyoutube, повинні відповідати деяким правилам, наприклад, «ніяких вірусних відео (200 000 переглядів або більше)» та «жодного відео, молодше п’яти місяців».

Сабреддіт описує себе як «місце для занурення в глибину YouTube і перегляду деяких речей, про які ти ніколи не думав, що вони тобi сподобаються». Тисячі відеозаписів – від моторошного до смішного та просто дивного – є тут. Це так, ніби Девід Лінч, Луїс Бунюель та Алехандро Ходоровські зібралися разом і намагалися перевершити один одного.

А ось 52-річний японець Кадзутака Нііяма щодня піклується про бродячих кішок. Він їх напоює, годує та розважає. А ще Нііяма вже вісім років записує своїх улюбленців на відео й викладає на YouTube.

Зазвичай він завантажує одне відео на день. Так на його каналі назбиралося вже близько 20 тисяч записів. Якщо зібрати їх до одного плейлиста та поставити на автовідтворення, щоб переглянути усе, знадобиться шість з половиною днів. Але відео японця майже ніхто не дивився.

«Чоловіка з котами» помітили користувачі сабреддіта r/DeepIntoYouTube. У березні вони написали про цей канал, який на той момент мав близько 100 підписників. Спільними зусиллями Reddit збільшив кількість фоловерів до двох тисяч, а перегляди одного відео піднялися до 23 тисяч.

/r/DeepIntoYouTube засновано 2013 року. А вже за рiк він мiг похвалитися майже 60 000 підписників, що свідчить про значну зацiкавлену аудиторію.

Джерело: splinternews.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*