Namecheap подає протест проти зняття обмеження цін в зонах .ORG і .INFO

Компанія Namecheap, один з найбільших в світі реєстраторів доменних імен, подала в ICANN запит про скасування зняття обмеження доменів в зонах .ORG і .INFO. Запит був поданий в рамках офіційної процедури Reconsideration Request, через яку можна звернутися до ICANN з проханням переглянути те чи інше рішення.

Нагадаємо, що зняття обмежень на ціни в зонах .ORG і .INFO викликало невдоволення користувачів, але ICANN все ж пішла на цей крок. Namecheap вимагає перегляду рішення, так як втрата стабільності ринку в зонах .ORG і .INFO зачіпає інтереси як самої компанії, так і її клієнтів.

Про те, що зняття обмежень на ціни вносить невизначеність і хаос, і створює ризик різких стрибків цін на домени, сказали вже багато, але ICANN, мабуть, не вважає це підставою для перегляду рішення.

Експерти сумніваються, що запити в рамках Reconsideration Request змінять рішення ICANN. Вони припускають, що антимонопольний позов з вимогою захистити інтереси власників доменів може повернути обмеження на ціни, але чи знайдеться компанія, яка зможе обґрунтувати свою точку зору в суді?

Джерело: domainhit

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*