Як збільшити продажі інтернет-магазину. Поради (ч3)

Щоб вистояти на ринку інтернет-магазинів, потрібно використовувати сукупність тактик з логістики, маркетингу і комунікацій.

Ці техніки допоможуть збільшити ваші продажі в інтернеті.

Частина1
Частина2

3. Підвищіть швидкість завантаження сторінки

У нашому технологічному суспільстві ми очікуємо, що все буде зроблено за секунди. Тому  з такими очікуваннями різниця між 1, 8 та 2 секундами завантаження дуже велика – особливо для інтернет-магазинів.

Ідеальний час завантаження для користувачів – менше 3 секунд.

Є кілька причин, чому інтернет-магазини до сих пір не зменшили час завантаження сайтів:

  • 75% всіх інтернет-магазинів не використовують мережу доставки контенту (CDN).
  • 13% всіх інтернет-магазинів не включають активність з’єднання.
  • 22% всіх інтернет-магазинів не використовують стиснення тексту.

6 Лайфхакiв щодо зниження часу завантаження

  1. Оптимізуйте картинки. Картинки, які важать більше 30K, збільшують час завантаження, особливо якщо їх багато. Щоб не втратити в якості при стисненні, використовуйте спеціальні сервіси: ImageOptim для Маков і TinyPNG.
  2. Встановіть дату закінчення кеша. Кешування може також збільшувати час завантаження. Встановіть дату закінчення кеша.
  3. Видаліть непотрібні скрипти. Видаліть непотрібний код. Він також може збільшувати час завантаження.
  4. Мінімізуйте HTTP-запити. Використовуйте CDN, щоб завантажувати зображення. Це підвищить швидкість, тому що CDN-сервери швидше, а HTTP-запити розподіляються між CDN-субдоменом і доменом вашого сайту.
  5. Видаліть скрипти, що дублюються. Іноді сайт може випадково видавати дублюючий код. Навіть якщо він не з’явиться на веб-сторінці, це відіб’ється на часі завантаження. Обов’язково проаналізуйте код, щоб такого не траплялося.
  6. Приберіть застарілі сторінки. За допомогою інструментів веб-майстра постійно перевіряйте сайт на наявність 404 помилок. Якщо ви переробляєте розділи сайту, переконайтеся, що внутрішні посилання не поламаються, якщо ви щось можете перейменуєте або приберете.

Одна з частих дискусій про швидкість сторінки – це масштаб стиснення і поетапна візуалізація. Google каже про те, що потрібно мінімізувати кількість HTML, CSS, JavaScript на сторінці, щоб контент швидко завантажувався для користувача. Крім цього, на швидкість впливають налаштування браузера, розміри картинок, де завантажуються скрипти на сторінці і розташування серверів. Вибирайте майданчик в залежності від країни, в якій знаходиться аудиторія сайту: європейський хостинг або хостинг в США.

Частина4
Частини5,6
Частини7,8

Джерело: neilpatel.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*