Інвестори втрачають інтерес до криптовалют, 70 фондів закрилося

Коливання курсів криптовалют, включаючи Bitcoin, зробили їх менш цікавими для великих інвесторів. Якщо тенденція продовжиться, орієнтовані на криптовалюти хедж-фонди можуть зникнути, пише Bloomberg.

Дослідження Crypto Fund Research показує, що в цьому році закрилося 70 орієнтованих на криптовалюти хедж-фондів, які інвестували фінанси пенсійних накопичень, сімейних офісів і багатих користувачів. При цьому кількість відкритих в 2019 році фондів становить близько половини від показників 2018 року:

Більшість фондів, що закрилися, розміщувалися в Північній Америці (28) і Європі (23). В азіатських країнах припинили роботу 14 фондів, і ще 3 фонди були з інших регіонів:

Побоювання інвесторів експерти пояснюють поганим законодавчим регулюванням криптовалют. Цьому також сприяє нестійкість курсу криптовалют. Наприклад, з початку року курс Bitcoin виріс практично вдвічі, але зараз він на 40% нижче свого піку в червні.

Генеральний партнер криптовалютного інвестиційного фонду Blockchain Capital LLC Спенсер Богарт каже, що інтерес інституційних інвесторів до Bitcoin вже хороший знак. За його словами, цій криптовалюті тільки 10 років, і вона має більший успіх, ніж можна було б очікувати 3-4 роки тому.

Джерело: tech.liga.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*