Компанія Google припиняє підтримку одного з найстаріших сервісів

Компанія Google оголосила, що сервіс для хмарного друку Cloud Print буде видалений в кінці наступного року. Google рекомендує користувачам Cloud Print “знайти альтернативне рішення”.

Це оголошення представлено у вигляді документа підтримки для Cloud Print, який з’явився нещодавно. Нагадаємо, що технічно сервіс був в бета-версії з моменту його запуску десять років тому.

Cloud Print, хмарне рішення для друку Google, яке знаходиться в бета-версії з 2010 року, більше не буде підтримуватися з 31 грудня 2020 року. Починаючи з 1 січня 2021 року пристрої у всіх операційних системах більше не зможуть друкувати за допомогою Google Cloud Print.

Google відзначає, що власні рішення для друку в Chrome OS були значно поліпшені з моменту запуску Cloud Print в 2010 році. Це дає надію, що вбудований друк в Chrome OS буде і надалі отримувати нові оновлення. Google покращив можливості друку для Chrome OS і продовжить додавати функції до власного друку.

Google виділяє багато еквівалентних функцій Chrome OS, які вже працюють або будуть додані до власних функцій друку операційної системи до кінця року. Крім того, йде активна робота над новими функціями, які повинні з’явитися до того, як Google Cloud Print буде офіційно оголошено застарілим в кінці наступного року.

Можливо, цей проект також опиниться на “цифровому цвинтарi” Killed by Google, яке було зроблено для таких “померлих” проектiв Google, про що ми вже писали.

Джерело: comments.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*