“Укрзалізниця” представила прототип свого нового сайту та комунiкацiю в Facebook-месенджерi

“Укрзалізниця” запустила прототип нового корпоративного сайту. Він виконаний у фірмовому стилі компанії, адаптований під всі пристрої і враховує потреби осіб з вадами зору.

Як повідомляється, саме цей сайт стане прототипом майбутнього корпоративного веб-ресурсу компанії, який буде розвиватися з урахуванням побажань і зворотного зв’язку від користувачів.

“Наша мета – створити єдиний інформаційний портал для користувачів послуг “Укрзалізниці” з простою, зрозумілою структурою і навігацією. Всі сервіси будуть згруповані за чітким і предметним позиціонуванням, також користувачам буде запропонований зручний зворотній зв’язок”, – зазначив член правління АТ “Укрзалізниця”, куратор проекту Марчін Целеєвский.

Целеєвский також додав, що в новому сайті реалізований зручний модуль для покупки квитків. “Це найпопулярніша опція, якою користуються відвідувачі сайту “Укрзалізниці”, тому вона була винесена на стартову сторінку”, – повідомив він.

Також буде доступна англійська версія сайту, створені розділи сайту з ключовими проектами, конкурсами та репозиторій з бібліотекою документів.

Відзначається, що всі роботи по розробці сайту виконані силами IT-фахівців “Укрзалізниці”.

Надалі, крім корпоративного сайту, УЗ планує запустити портали для пасажирів, вантажовідправників, оператора системи розподілу електричної енергії і центру сертифікації електронних ключів, а також портал, присвячений роботі та кар’єрі в ж/д транспорті.

“Всі ці сайти будуть виконані в єдиному дизайні, згідно брендбуку “Укрзалізниці”, зі створенням особистих кабінетів користувачів і marketplace платформ”, – додав член правління УЗ.

Знаходиться новий вебресурс за посиланням: uz.com.ua

Також в “Укрзалізниці” запустили ще один канал комунікації з пасажирами для запитань і зауважень.

“Ми запустили ще один канал комунікації з пасажирами в Facebook-меседжері. Тепер звертатися з питаннями, зауваженнями і пропозиціями можна в контактний центр “Укрзалізниці” 0800-50-3111 або шляхом відправки повідомлення в соціальній мережі Facebook”, – сказано в повідомленні компанії.

Джерело: cfts.org.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*