YouTube Kids стане окремим сайтом

Команда YouTube продовжує вносити нові корективи в роботу платформи. Зокрема, відеосервіс посилить заходи захисту дітей, – YouTube Kids перенесуть на окремий сайт.

Перш за все, зміна має захистити дітей від неприємних коментарів. Це пов’язано з почастішанням на платформі випадками прояву уваги педофілів до неповнолітніх користувачів.

«Ми зробили YouTube Kids, щоб створити більш безпечне середовище для дітей, щоб дослідити їх інтереси і захоплення, і в той же час надали батькам інструменти для налаштування користування сервісом. Ми продовжуємо покращувати додаток, грунтуючись на відгуках батьків і експертів», – повідомляє керівництво.

Запуск окремого сайту YouTube Kids відбудеться в кінці тижня. Відеосервіс представить неповнолітнім користувачам три категорії контенту, співвідносні з віковими категоріями: для дошкільнят (від 4 років), молодших школярів (5-7 років) і старших (8-12 років).

Раніше YouTube регулярно впроваджував всілякі обмеження, пов’язані із захистом прав неповнолітніх користувачів. На сьогоднішній день платформа вже перенесла більшу частину дитячого контенту в YouTube Kids, а для тих, що залишилися на основному сервісі, ввела деякі запобіжні заходи.

Зокрема, були відключені коментарі до відео за участю неповнолітніх, скорочені рекомендації, а також вилучені ролики, що порушують правила спільноти щодо безпеки дітей.

Крім того, відеосервіс заборонив користувачам до 13 років вести прямі трансляції без присутності дорослих. За порушення власники каналів будуть позбавлені права вести стрім.

Що стосується останніх змін, відеохостинг повністю скасував рекламу в роликах для дітей.

Джерело: mediasat.info

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*