Microsoft стала найдорожчою компанією в світі

Акції Microsoft за підсумками торгів у п’ятницю закрилися на позначці $130,6, таким чином, капіталізація ІТ-гіганта досягла трильйона доларів, причому сталося це на тлі падіння курсів акцій основних конкурентів по сектору – Facebook, Amazon, Apple. На відміну від них, Microsoft уникла уваги регуляторів і законодавців, що підозрюють інтернет-компанії в обмеженні конкуренції.

До нинішнього моменту папери Microsoft закривалися за ціною вище $130,5 (і з капіталізацією вище трильйона) лише одного разу – 30 квітня, але вже на наступний день курс впав. Зараз же з 39 аналітиків, думка яких враховує Bloomberg, 36 рекомендують купувати Microsoft.

Алекс Зукін з Piper Jaffray, наприклад, вказує, що завдяки диверсифікації бізнесу Microsoft краще конкурентів готова до можливих спадів ринку, «хоча їх і не очікується». «Ми продовжуємо дотримуватися позиції “купи і забудь” щодо (цих) акцій, так як компанія переживає стабільне фундаментальне зростання», – пише Зукін.

Ще один плюс Microsoft відзначає сайт Stocknews: менеджмент впевнений, що ескалація торгової війни між США і Китаєм навіть якщо і торкнеться компанію, під обмеження потрапить порівняно мала частка бізнесу. За підсумками минулого тижня відрив Microsoft за капіталізацією від Amazon і Apple перевищував $100 млрд.

Аналітики відзначають, що під керівництвом Сатьї Наделли компанія зуміла успішно перебудувати бізнес, знайшовши нові точки зростання, крім продажів операційної системи Windows. Зараз головні драйвери зростання – хмарні рішення для бізнесу Azure і платні підписки на пакет Office 365.

Опитування Comparably – сайту, який вивчає корпоративну культуру і порівнює фірми за різними параметрами – показав, що підлеглі вважають Сатью Наделлу найкрутішим IT-босом з усіх.

Джерело: kontrakty.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*