Microsoft заборонила створювати локальний аккаунт при встановленні Windows 10

У минулому році компанія Microsoft почала A/B-тестування опції, яка забороняє користувачам створювати локальні облікові записи під час нових встановлень Windows 10. Єдиний спосіб обійти обмеження – відключитися від інтернету при встановленні Windows 10, тоді опція ‘Offline Account’ стане видимою. Дане тестування було обмежено тільки США і Канадою.

Вперше про функціонал заговорили у вересні 2019 року, коли користувачі помітили, що в американській версії Windows 10 1909 (November Update) пропала можливість створення локального облікового запису.

Microsoft не деталізує свої плани щодо виключення можливості створення локального облікового запису під час встановлення і використання замість неї аккаунта Microsoft, але схоже, що нововведення тестується і в Німеччині. Як зауважив німецький ресурс Dr.Windows, при встановленні Windows 10 на ПК на етапі входу в канал Microsoft була відсутня опція ‘Offline Account’. У розділі “Додаткова інформація” вказувалося, що канал Microsoft можна видалити після встановлення системи.

Поки неясно, обмежене нововведення тільки Німеччиною або поширюється і на інші регіони.
A/B-тестування – метод маркетингового дослідження, суть якого полягає в тому, що контрольна група елементів порівнюється з набором тестових груп, в яких один або кілька показників були змінені, з метою з’ясувати, які зі змін покращують цільовий показник.

Джерело: bin.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*