Microsoft знову взялася насильно нав’язувати оновлення Windows 10

Підтримка Windows 10 (версія 1803) закінчиться менше ніж через місяць, і, згідно з деякими повідомленнями, Microsoft знову звернулася до не зовсім чесних тактик, для того щоб змусити користувачів оновитися до найсвіжішої версії ОС.

На пристроях під управлінням Windows 10 (версія 1803) у службі Windows Update вже деякий час з’являється сповіщення про наближення дати закінчення підтримки. У повідомленні передбачена кнопка, натиснувши на яку, користувачі можуть оновитися до Windows 10 May 2019 Update (версія 1903). Автоматичне оновлення без участі користувача, здавалося б, не передбачено. Проте, навіть якщо користувачі відкладають апдейт, він все одно відбувається.

Як повідомив один з користувачів форуму AskWoody, він кілька разів закривав повідомлення з пропозицією встановити оновлення, проте воно все одно було встановлено автоматично через утиліту «Помічник з оновлення» (UpdateAssistant). На думку користувача, за установку нової версії ОС відповідальний патч KB4023814.

Підтримка Windows 10 (версія 1803) Home і Pro закінчиться 12 листопада, але для Enterprise і Education буде як і раніше продовжуватися. Функціональне оновлення під кодовою назвою Windows 10 November 2019 Update також буде випущено 12 листопада, а поки що воно є для учасників програми внутрішнього тестування.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*