Mozilla запустить Firefox Premium

Mozilla збирається запустити платний сервіс по підписці Firefox Premium.

Mozilla підкреслює, що всі нинішні сервіси та доповнення Firefox залишаться безкоштовними, а преміумний сервіс, який працює за передплатою, стане додатковим джерелом прибутку для компанії. Користувачів Firefox Premium чекають такі переваги, як хмарне сховище і підтримка VPN, розповів СЕО Mozilla Кріс Бірд. Запуск сервісу намічений на жовтень.

Крім того, з’явиться безкоштовна версія Firefox Premium – але з деякими обмеженнями. Користувачам не доведеться платити за реєстрацію, проте допустимий обсяг даних для зберігання в хмарі і пропускна здатність VPN-сервісу будуть меншими. Відмінністю нової пропозиції стане підвищена безпека і приватність інтернет-серфінгу.

При цьому, наприклад, браузер Opera пропонує VPN безкоштовно, тому шанси на успішний запуск такої платної можливості досить хиткі. Однак, не виключено, що в Mozilla реалізують не просто VPN, а повноцінний захищений канал з крайовим шифруванням або чимось подібним. В такому випадку перевага у браузера Firefox однозначно буде.

До слова, Firefox зараз встановлений на 10 відсотках комп’ютерів. На першому місці залишається Google Chrome: він займає приблизно 67 відсотків ринку.

Джерело: dev.by

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*