Оновлення від Microsoft ламають офісну техніку

Новий патч для Windows 10 від Microsoft виправляє проблеми зі звуком, але ламає принтери.

Друге виправлення, що не відноситься до безпеки, під кодом KB4517211 вийшло 26 вересня. За словами користувачів, воно виправило проблеми зі звуком в Windows 10 версії 1903, але зламало принтери. Деякі користувачі задокументували проблему з принтером на форумі підтримки Google.

«Після встановлення kb4517211 спулер продовжував падати. Видалення оновлення і перезавантаження вирішили проблему… Після чергового встановлення, кнопка «Пуск» не працює і повідомляється про критичну помилку. Видалення оновлення знову вирішило проблему. Це на Win 10 1903 RTM», – заявив користувач на Feedback Hub.

Схоже, що помилка стосується служби диспетчеру черги друку і скасовує або перериває процес друку. Якщо на комп’ютері порушена функціональність принтеру, потрібно кілька разів спробувати виконати друк і перезапустити систему, якщо збій не усунений.

Якщо використовується драйвер друку v4, необхідно розглянути встановлення v3 для вирішення цієї проблеми.

Також деякі користувачі скаржаться, що оновлення KB4517211 взагалі не вдається встановити на деяких конфігураціях, але, схоже, це не є широко поширеною проблемою.

Недопрацьовані оновлення не новинка для Microsoft. Раніше компанія випустила виправлення KB4515384, що дозволяє усунути проблему з Cortana, проте воно ламало меню «Пуск». Не доопрацьоване оновлення, яке змушувало комп’ютери гальмувати, також розгнівало користувачів.

Джерело: hvylya.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*