Оновлення Windows 10 (1909) не ставиться на пристрої зі старими драйверами Wi-Fi на чіпах Qualcomm

Оновлення Windows 10 (1909) вже поширюється по світу. Однак, як вже стало традицією, в ньому є певні недоліки. Раніше повідомлялося, що Microsoft блокує його встановлення на пристрої зі старими драйверами Bluetooth для чіпів Realtek. І ось проблеми проявилися ще для деяких рішень.

Повідомляється, що листопадовий патч можна встановити на ПК з Wi-Fi-адаптерами на базі чіпів Qualcomm, якщо там встановлені старі драйвери. Корпорація Microsoft рекомендує користувачам вручну перевіряти наявність оновлень в Центрі оновлень і встановлювати нові драйвери, якщо такі є. Для цього можна також використовувати Диспетчер пристроїв.

Якщо ж використовується старий драйвер, а його нова версія недоступна через Центр оновлення, то потрібно оновлювати драйвер, попередньо скачавши відповідні файли з офіційного сайту, встановити їх і перезавантажити ПК. Після цього, як очікується, система запрацює нормально і дозволить оновитися.

Однак і це ще не кінець. Повідомляється, що корпорація з Редмонда не дозволяє оновити ОС до збірки 1909, якщо на комп’ютерах встановлені старі версії антивірусів AVG і Avast. Розробники вже опублікували відповідні інструкції, щоб полегшити перехід на 1909. Ну або можна просто видалити сторонні програми і поставити їх заново після оновлення.

Таким чином, проблеми з оновленням до Windows 10 (1909) є, але їх досить легко вирішити.

Джерело: internetua.com

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*