Режим lazy loading: в Chrome прискорили швидкість завантаження сторінок

Google Chrome по праву може вважатися одним з кращих браузерів як для комп’ютерів, так і для мобільних пристроїв. Незважаючи на жор оперативної пам’яті, який трапляється час від часу, і ряд інших недоліків, рішення пошукового гіганта все одно цінується за його швидкодію, функціональність і логіку інтерфейсу. Тепер же до числа цих переваг додався й режим під назвою lazy loading, який забезпечує більш швидке завантаження компонентів веб-сайту.

Про появу lazy loading в Google Chrome стало відомо досить давно. Розробники, вивчаючи програмний код браузера, знайшли відсилання до цього режиму. Однак підтвердження його впровадження було зроблено тільки на презентації в рамках конференції Google I / O 2019, яка відбулася нещодавно.

«Сучасні веб-сайти орієнтовані на візуальну складову більше, ніж будь-коли раніше, рясніючи великою кількістю красивих зображень з високою роздільною здатністю, – говорить Таль Оппенгеймер, менеджер Google по продукту. – Однак завантаження відразу всіх цих зображень може уповільнити роботу браузера і спровокувати підвищене споживання трафіку, навіть якщо користувач ніколи не подивиться на них. Тому ми вирішили, що буде краще, якщо браузер стане завантажувати зображення у міру потреби. Ця функція отримала назву lazy loading».

Суть режиму lazy loading, що перекладається як «ліниве завантаження», полягає в тому, щоб завантажувати тільки ті зображення, які знаходяться в зоні видимості. Іншими словами, при заході на сайт Chrome не стане завантажувати відразу всі картинки, а буде довантажувати їх у міру гортання. А оскільки браузер буде витрачати свій ресурс на обробку меншого обсягу елементів, то і сторінки будуть відкриватися швидше.

На даний момент режим lazy loading доступний тільки в тестовій версії Chrome – Chrome Canary. Це версія, призначена для тестування нововведень, які мають з’явитися у фінальній версії в майбутньому.

Джерело: portaltele.com.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*