Тепер у України буде окремий менеджер Facebook

У корпорації Facebook вперше з’явилася посада менеджера по публічній політиці в Україні. На цю посаду обрано Катерину Крук, про що вона сама повідомила у соцмережі. “Ну, буде цікаво”, – зазначила Крук.

Це рішення менеджменту соцмережі вітали в міністерстві інформаційної політики України. Там вважають, що це кращий вибір, який могли зробити в компанії.

“Катерина Крук офіційно оголосила, що міжнародна корпорація Facebook офіційно вибрала її на посаду Policy Manager по Україні, з розташуванням у Варшаві. Необхідно сказати, що ми чекали цього багато років”, – написав заступник міністра інформполітики Дмитро Золотухін.

“Ми дуже сподіваємося, що після цього призначення брутальне і непрофесійне ставлення компанії Facebook до України і українців нарешті припиниться. Зі свого боку бажаємо успіхів, сил і натхнення і обіцяємо підтримати у всіх справах, які будуть робитися в інтересах України. Особливо у важкі часи невизначеності для соціальних мереж”, -додав заступник міністра.

Катерина Крук – громадський діяч і політолог. Співпрацювала з компаніями BBC, CNN, Al Jazeera, France 24, Channel 4, The Guardian, New Eastern Europe, 6 PISM. Отримала нагороду Атлантичної ради США “за активну позицію в інформуванні світової громадськості про події в Києві під час Майдану”. Провідна YouTube-каналу StopFake.

Джерело: news.siteua.org