Twitter вирішив заборонити всю політичну рекламу

Сервіс мікроблогів Twitter оголосив про намір заборонити політичну рекламу на своїх сторінках по всьому світу.

Заборона всієї політичної реклами в своїй світової соцмережі компанія пояснила тим, що подібні повідомлення “повинні бути заслужені, а не куплені”.

“У той час як реклама в інтернеті – потужний і ефективний засіб для комерційних рекламодавців, ця сила несе значні ризики для політики”, – написав глава компанії Джек Дорсі в своєму твіті.

Конкурент Twitter, соціальна мережа Facebook, нещодавно відмовилася вводити заборону на політичну рекламу.

Власники соцмереж знаходяться під пильною увагою ЗМІ та громадськості напередодні прийдешніх в 2020-му році виборів президента США.

Заборона політичної реклами в Twitter вступить в силу з 22 листопада. 15 листопада компания випустить докладну заяву про це.

Джек Дорсі пояснив свою позицію в декількох твітах.

“Ми прийняли рішення припинити всю політичну рекламу в Twitter по всьому світу. Ми переконані, що охоплення впливу політичних повідомлень повинне бути заслуженим, а не купленим”.

Як Дорсі пояснив заборону?

За словами глави компанії, політичні повідомлення в інтернеті є абсолютно новим викликом громадської дискусії – через такі інструменти як оптимізація відправки повідомлень із застосуванням машинного осмислення і мікротаргетування аудиторії, а також присутності неперевіреної інформації, що вводить в оману, та deep fakes (цифрових фабрикацій) .

“Прозвучить непереконливо, – написав Дорсі, – якщо ми скажемо: ми працюємо з усіх сил, щоб не дати людям використовувати наші системи для поширення неправдивої інформації, але якщо хтось нам платить за те, щоб зорієнтувати і змушувати людей бачити політичну рекламу, то, ну … цей хтось може говорити, що хоче!”

У відповідь на критику про те, що заборона політичної реклами може зіграти на руку тим, хто вже перебуває при владі, Дорсі підкреслив, що багато громадських рухів можуть досягти величезних масштабів і без політичної реклами.

Реклами про те, як зареєструватися для участі в голосуванні, ця заборона не торкнеться.

Колишній кандидат в президенти від Демократичної партії Хіларі Клінтон привітала заборону і закликала Facebook наслідувати приклад Twitter.

Аналітик соцмереж Карл Міллер зазначив в своєму твіті, що вперше гігант ІТ-індустрії відступив назад і задумався про потужну дестабілізацію, заподіюваної ними роботі інститутів, які не можуть рухатися так само швидко, як вони.

Джерело: bin.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*