Влада України обкладе податком Apple, Facebook і Netflix

Уряд України розглядає законопроект про оподаткування підприємств, що надають електронні послуги і не є резидентами нашої країни. Податок на додану вартість становить 20% і його включать у вартість електронних послуг.

Нерезидентом є юридична або фізична особа, яка не має постійного представництва в Україні, але при цьому поставляє послуги самостійно, або ж є посередниками. Такими є, наприклад, Apple, Facebook і Netflix.

У свою чергу електронними послугами називають надання доступу до інтернет-контенту або ресурсів надання в користування хмарних технологій для розміщення даних, поставка програмного забезпечення та оновлень до нього, надання рекламних послуг в інтернеті, мобільних додатках та інших електронних ресурсах.

Виходячи із законопроекту, подавати заяву на реєстрацію в якості платника податків нерезидент повинен, якщо за результатами попереднього року сума наданих їм послуг на адресу українців перевищила 1 млн гривень. При чому після отримання податкового повідомлення фізична або юридична особа зобов’язується сплатити податок протягом трьох місяців, в іншому випадку його чекає штраф 8500 грн.

Джерело: mediasat.info

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*