Замість розмірів зображення Google Зображення будуть показувати мiтки

Пошук зображень Google Зображення прибирає швидкий доступ до інформації про роздільну здатність. Замість неї буде відображатися мітка.

При пошуку зображень через Google Зображення в найближчі дні стане неможливо швидко дізнатися їх здатність в пікселях, наводячи на них мишку. Замість цієї інформації сервіс буде видавати ярлики, наприклад, “продукт”, “відео”, “рецепт”.

Нововведення Google пояснює тим, що воно допоможе користувачам знаходити візуальні ідеї безпосередньо в списку мініатюр. Наприклад, зображення з можливістю ліцензування для подальшого використання, будуть мати відповідну мітку. Скріншоти з відео отримають мітку часу відео. Фотографії рецептів також отримають власні мітки.

Google вже почала впровадження нової функції і завершити його планується до кінця цього тижня. Побачити роздільну здатність зображення можна, якщо клікнути на ньому, щоб воно відкрилося в вікні попереднього перегляду.

У 2018 році Google Зображення позбулися кнопки відкриття зображення в повному розмірі, за допомогою якої можна було відразу отримати файл без необхідності переходити на сайт, який його розмістив. Кнопку прибрали на догоду правовласникам, які вимагали заблокувати можливість скачування картинок з високою роздільною здатністю з пошуку без придбання відповідної ліцензії.

У 2019 Google Зображення отримали редизайн, який додав бічну панель попереднього перегляду, в якій зображення виводилися в більшому розмірі, ніж в загальній видачі. При цьому зникли інструменти пошуку зображень з можливістю вказати точну бажану роздільну здатність.

Джерело: tech.liga.net

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*