Запуск криптовалюти Gram

Розробники месенджера Telegram готують запуск Telegram Open Network (TON) в кінці жовтня. 

Початкові інвестори отримали інформацію про запуск блокчейн TON. Вкладники отримують програмне забезпечення, щоб створювати ключі TON. Крім цього, 16 жовтня інвестори нададуть відкритий ключ, щоб отримати токени платформи – Gram. Ключ підтвердять за допомогою вихідних даних, зазначених в Угоді на Покупку.

Вихідний код для TON доступний на сервісі GitHub.

У повідомленні Telegram-каналу відзначають, що запуску передує тестування TON без технічних збоїв. Минулого місяця команда вже випустила альфа-версію гаманця для токенів Gram та програмне забезпечення.

Нагадаємо, що токен Gram і платформа TON (Telegram Open Network) зобов’язані запуститися до 31 жовтня 2019 року, інакше всі угоди з інвесторами ICO будуть розірвані. Документ, який складений від імені Павла Дурова, позначає крайні терміни повного запуску блокчейн-платформи Telegram Open Network і токена Gram.

Токен Gram – це крипто-монета, яка повинна працювати на блокчейн-платформі Telegram Open Network, яка розроблена мессенджером Telegram. Головна особливість цього проекту – висока пропускна здатність. Так, наприклад, якщо мережа Біткоіну може “подужати” 7 транзакцій в секунду, а популярний Ефіріум в максимумі всього 15 – то швидкість Gram перевищує мільйони угод за одну секунду.

Блокчейн-платформа TON і токен Gram – це проекти відомого російського підприємця і програміста, доларового мільярдера, а також творця соцмережі “Вконтакте” і месенджера “Телеграм”, Павла Дурова.

Джерело: cryptobit.media

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*