6 сайтів, де можна скачати безкоштовні мокапи

Мокап (англ. Mockup) – це, по суті, макет продукту, який використовується дизайнерами для більш наочної демонстрації створеного дизайну.
Адже можливість поглянути на готову роботу безпосередньо на носії, для якого вона створювалася, краще, ніж бачити цей же дизайн просто на моніторі. Так, завдяки мокап-файлам можна красиво показати замовнику, як в реальності буде виглядати дизайн його візитки, сайту, додатки і т. Д.
Пример мокап

Також mockup-шаблони використовуються і самими дизайнерами для того, щоб самостійно оцінити результат своєї праці, подивившись на роботу під іншим ракурсом. Отже, 6 сайтів з безкоштовними мокапами за версією ukrnames:

1. Freebiesbug

Freebiesbug.com має велику колекцію не лише mockup-файлів, але і інших ресурсів для веб-розробки. Сайт постійно поповнюється. Тут ви знайдете мокап iPhone, iPad, Apple Watch, макети смартфонів інших виробників і багато іншого.

Перейти на сайт

2. PSDMockups

Як можна здогадатися з назви, сайт повністю присвячений мокапам. Тут їх море, на будь-які теми – починаючи від макетів смартфонів і книг і закінчуючи макетами аудіокасет і подарункових пакетів. Якщо вам потрібно знайти щось конкретне, скористайтеся пошуком по сайту.

Перейти на сайт

3. PSDCovers

Перетворити 2D-дизайн в 3D-продукт? Запросто! 72 сторінки різних макетів в форматі PSD. Чашки, книги, банки – тут знайдеться все. Крім цього, є ресурси для айдентики і веб-дизайну.

Ще одна перевага сервісу PSDCovers полягає в тому, що ви завантажуєте не просто mockup-файл, куди вам потім доведеться самостійно вставляти потрібне зображення з дизайном. Ви завантажуєте Action для програми Adobe Photoshop, який сам вбудовує потрібну картинку в 3D-макет. Ви розберетеся, просто прочитавши інструкцію.

Перейти на сайт

4. Колекцiя от Prechu

Шикарна колекція, де зібрано понад 1000 мокапів PSD, розсортована за категоріями. Виберіть потрібну категорію або просто прокрутiть сторінку вниз та натисніть кнопку Download поруч з потрiбним.

Перейти на сайт

5. Pixeden

34 сторінки якісних мокапiв на різну тематику – від футболок до журналів. Основна маса mockup-файлів тут буде корисна розробникам фірмового стилю, проте можна знайти і інші категорії.

Перейти на сайт

6. Mockupworld

Тут також знаходиться величезна кількість якісних і безкоштовних mockup-файлів. На сайті є такі категорії макетів, як Apple Watch, iPhone, iPad, MacBook, iMac, Packaging, Paper & Books, Fashion & Apparel, Signs & Billboards.

Перейти на сайт

Джерело: idg.net.ua

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*