Chrome і Firefox позбавлять користувачів від нав’язливих повідомлень

Гарна новина для тих, кого дратують браузерні повідомлення, що пропонують підписатися на оновлення того чи іншого сайту. Розробники Firefox і Chrome помітили нарешті невдоволення масового користувача, вимушеного все частіше і частіше якось реагувати на настільки нав’язливу форму залучення уваги, і пообіцяли цю проблему вирішити в самий найближчий час.

Правда, справа не тільки в набридливості вистрибуючих повідомлень. Цим же способом активно користуються зловмисники, обманюючи довірливих користувачів і змушуючи їх здійснювати певні дії, які призводять до засмічення комп’ютера великою кількістю всілякої реклами, часто при тому образливої, повідомляє Bleeping Computer.

У січні наступного року FireFox з черговим оновленням замінить спливаюче віконце спеціальним значком, при кліці на який можна буде підписатися на отримання контенту у спливаючому вікні. Розробники ж Chrome мають намір випустити аналогічне обмеження вже через кілька тижнів. Для отримання повідомлень від сайту, треба буде клікнути по символу в адресному рядку, що зображує дзвіночок.

Джерело: internetua.co

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*