Новий алгоритм від Google – перевірка швидкості завантаження сторінок PageSpeed (ч3)

PageSpeed ​​Insights

Цей безкоштовний сервіс не просто дозволяє оцінити, наскільки швидко завантажуються веб-сторінки, але і допомагає активно покращувати цей показник.

Частина 1
Частина 2

22 актуальних інструменти для перевірки швидкості завантаження сторінок сайту в 2019 році

Slow-site-spefgfgted

Можливо, існує величезна кількість інструментів для перевірки швидкості завантаження сайту, але серед них всього декілька дійсно вартих уваги:

Можна виконати ту ж задачу за допомогою корисних інструментів для Chrome – Google Chrome DevTools. А можна і зовсім обійтися без розширень: натисніть Ctrl + Shift + i при відкритій вкладці з вашим сайтом в Chrome і в консолі браузера виберіть пункт Audits. Потім натисніть Run audits і почекайте, поки Lighthouse проаналізує сайт і покаже результати.

Які параметри насправді важливі при вимірюванні швидкості сайту в 2019 році

google-speed-test

PSI виділяє шість пунктів, що визначають підсумкову оцінку сервісу і представляють реальну цінність при аналізі швидкості завантаження сайту.

Час завантаження першого контенту
Це проміжок з моменту відкриття сторінки і початку її завантаження до появи на ній першого тексту або картинки.

Індекс швидкості завантаження
Це показник швидкості завантаження вмісту сайту до того моменту, коли сторінка перестає змінюватися візуально. Тобто користувач може бачити контент так, як він повинен виглядати.

Час завантаження для взаємодії
Цей параметр показує, скільки секунд потрібно почекати користувачеві для того, щоб почати кликати по сторінці і окремо її контенту.

Час завантаження достатньої частини контенту
Це часовий інтервал, через який на веб-сторінці з’являється основна частина її матеріалу. Тобто сайт виглядає вже майже повністю готовим до повноцінного перегляду.

Час закінчення роботи ЦП
Цей показник Google PageSpeed ​​Insights означає, що процесор довантажив сайт настiльки, що може давати відгук на дії користувача за адекватний час. Це може бути, наприклад, введення тексту в пошуку або клік на інтерактивний елемент. Тривалість відповіді сторінки не повинна перевищувати 50 мілісекунд.

Приблизний час затримки при введенні
Це час відгуку сторінки на дії користувача в найактивніші 5 секунд її завантаження. Якщо в цей момент сайт реагує довше 50 мс, то створюється ефект «підвисання» і відвідувачеві здається, що ваш ресурс «гальмує».

Чого чекати від оновленого Google PageSpeed ​​Insights в цьому році
Стара версія PSI часто високо оцінювала дуже повільні ресурси, а ось спритні, навпаки, незаслужено принижувала. Оновлений сервіс виводить на п’єдестал дійсно важливі речі – час відгуку сервера і кількість «важкого» контенту на сторінці. Всі громіздкі «прикраси і дрібнички» будуть тільки псувати оцінку і поступово втратять свою популярність.

Не за горами ера по-справжньому реактивних сайтів і хороших фахівців, які вміють їх робити.

Джерело: ax.digital

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*